אייל גולן דורש מדניאל גרינברג צניעות? "שלא יגזור לי את המכנסיים"

משפיענית הרשת העלתה סרטון לאחר מסע קניות שערכה, במהלכו היא טוענת כי קנתה ג'ינס קצר במידה 38 בשביל "שלא יראו טיפה של פלח, לא למטה ולא למעלה. לא 34 ולא 36". הסרטון זכה לתגובות מעורבות מצד הגולשים, כאשר רבים ביקרו אותה על משמעותו

דניאל גרינברג, בת זוגו הנוכחית של אייל גולן, עלתה בימים האחרונים לכותרות בשל טענותיה על כך שגולן צריך להשיא משואה ביום העצמאות, וכן בעקבות המערכון לו זכתה ב"ארץ נהדרת". נראה כי היא מסרבת לרדת מהרשת, והיום (רביעי) היא שיתפה את עוקביה בסרטון שהצליח להותיר אותנו כמעט ללא מילים לאחר שסיימה את מסע השופינג שלה.

"ג'ינס קצר זה המקסימום שמצאתי", אמרה גרינברג. "כדי שאייל (גולן) לא יגזור לי את המכנסיים, לקחתי מידה 38. שלא יראו טיפה של פלח, לא למטה ולא למעלה. לא 34, ולא 36. מכנס קצר 38 – לא יראו שום טוסיק". הגולשים קיבלו את הסרטון בצורה קצת פחות חיובית, ורבים מהם ראו בו כאקט שמוזיל את מעמדה של האישה בתרבות שבה הגבר מורה מה אסור ומה מותר לה ללבוש.

הסרטון פורסם גם בעמוד האינסטגרם של "ערב טוב עם גיא פינס", ומשך את תשומת לב הגולשים. "ואת עדיין לא מבינה למה לא נותנים לו להדליק משואה?", כתב כוכב הרשת החרדי מלך זילבשרשלג. "דיי, בבקשה שמישהו יעסביר לי למה זה מעניין אותנו? פליז, שואלת בשביל חברה", כתבה גולשת נוספת. לצד זאת, רבים דווקא תמכו בגרינברג וטענו כי מדובר בסך הכל בסרטון הומוריסטי.

בהמשך היא העלתה סטורי נוסף ובו טענה כי מתעסקים בה ובאמירותיה יתר על המידה, ושיתפה בפריט החדש שקנתה. "העיקר שלא רואים טוסיק מבצבץ למטה. העיקר שלא אלך עם מכנס קצר שהטוסיק יוצא למטה כי זה פחות אני, ובלי קשר הגזרות היום הן באמת קשוחות ולא מתאימות לכל אחת

מתוך אתר אייס

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן