הסלמה חריפה בין סתיו קצין לאברהם אקלום "אני שונאת אותך בדם"

מערכת פורטל "עומרי חיון" מדווחת לכם על המלחמה ב“האח הגדול” בין אברהם אקלום לבין סתיו קצין. המלחמה, רחוקה מלהגיע ל"הודנה". זאת, אפילו עשרה ימים לפני הגמר הגדול. כל הפרטים

מערכת הפורטל מדווחת לכם כי הדיירים התכנסו בסלון על מנת לבצע הזמנת בגדים ונעליים בטאבלט כאשר לכל דייר הוקצבו כ-5 דקות בלבד. כשהגיע תורה של סתיו היא ביקשה מאברהם שישאיר אותה לבד בסלון על מנת לקבל אינטימיות בהזמנה שלה. אברהם סירב והמשיך לרבוץ על הספה למרות פניותיה ותחינותיה של סתיו:“אני רוצה שתקום בבקשה ותתן לי לשבת לבד, כי זה פרטי שלי, לא בא לי שתשב לידי!” אברהם השיב:“מה פרטי בזה? את ישבת פה עד עכשיו שכולם עשו”.

סתיו השיבה:“אני עזרתי”. ואברהם השיב:“נו אז אני גם אעזור לך”. סתיו המשיכה בטונים גבוהים:“תקום בבקשה, תקום בבקשה עכשיו!” אברהם המשיך בהטרלה ואמר לה:“תנמיכי את הקול, לא לא לא”. סתיו ניסתה שוב ואמרה:“לא יכולה, לא יכולה.. אברהם, אתה יכול בבקשה לקום!?” אברהם המשיך:“אז יפה, להירגע, להירגע, אני אביא לך כוס מים ותהיי רגועה”. סתיו לאחר מכן התפוצצה:“לא רוצה שתביא לי כוס מים, תקום ותלך לי מהפרצוף כבר, אני שונאת אותך אל תפנה אלי בחיים אתה בן אדם רע!”

אברהם המשיך לשגע את קצין מהספה ואז קצין צרחה עליו:“דייי! יו לא יכולה לסבול אותך כבר! לא יכולה לסבול אותך ולראות אותך יותר! אל תפנה אלי, אני נשבעת לך, אני נודרת נדר שאני לא אדבר איתך בחיים, בחיים!” אברהם הוסיף “חבל, את תצטרכי לעשות אחרי זה התרת נדרים.” סתיו בכתה בזעם ואמרה כי “אני שונאת אותך בדם, בדם אני שונאת אותך, אתה בן אדם רע!!”.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן