הם מאוהבים? טל וסנה מפנטזים אחד על השני

לא נשקר, אנחנו מחכים לראות את טל מורד וסנה סוקול קורעים את הרחבה של "רוקדים עם כוכבים". מעבר לעובדה שהנאמברים שלהם מושלמים, הדינמיקה הסופר קרובה ביניהם מורגשת היטב – ומקפיצה את הכל לבל אחד למעלה. זה גם לא סוד ששמועות אודות קשר רומנטי שהתפתח בין השניים לא מפסיקות לצוף, וכעת טל מודה: "מעריץ אותה" – ומה לגבי חופשה לאחר התחרות? לפי דבריה של סנה, יש משהו על הפרק

מה זה היה? ברביעי האחרון אנה ארונוב עפה באוויר, לאה ינאי פיזרה מחמאות, אפילו אלי מזרחי ודוד דביר הצטרפו לחגיגה – וכל זה בעקבות נאמבר הקוויקסטפ של טל מורד וסנה סוקול על הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" (פרק חדש במוצאי שבת, קשת 12). הם כבשו את הרחבה ועל הדרך את המקום הראשון, והבוקר השניים שיתפו בריאיון לנסלי ברדה בהתרגשות – ונראה כי סנה חשפה שהשניים מתכננים חופשה לאחר התחרות. משותפת? לשיפוטכם.

"הם עפו ברמות, עפו איתנו – הוא (מורד) קפץ המון, כמו שצריך זה קוויקסטפ", פתחה סנה את דבריה וטל הצטרף, "זה היה ריקוד אווירתי, הבנו שאנחנו צריכה להכניס איזו אנרגיה משחקית לתוך הדבר הזה, היה לנו כיף, כל כך נהינו. אני חושב שאפשר לראות את זה בהבעות הפנים שלנו, הרגשתי כאילו אני בסצנה מאיזה מחזמר – ופשוט נהניתי ביחד עם סנה. היא זרמה, שנינו זרמנו. באיזשהו שלב זה נהיה יותר הצגה, הראתי כאילו כיף לי ואני מציק לך (סוקול), אבל בפועל אני סובל ורוצה לבכות מכאבים". "אתם לא מבינים מה הוא עושה לי בסטודיו, אבל אין מה לעשות", סיכמה סנה.

מה הוא עושה לך בסטודיו?
טל: "אני לא תלמיד רע".

סנה: "אתה תלמיד מדהים, זה לא קשור. אנחנו עובדים קשה".

טל: "יש לי בעיה עם פרפקציוניזם, אני חושב שגם אצל הרבה מתמודדים פה, אבל אפשר להרגיש את בסטודיו".

סנה: "אפשר להרגיש את זה אצלך ברמה קיצונית. אני אגיד עוד משהו, להיות עם עמידה של סטנדרט ומגש זה לא קל, עשית את זה".

אין לך רקע בריקוד ולמרות הפער אתה מאוד מצליח. כמה החפץ הקשה עלייך?
טל: "תמיד יש את החשש שמשהו לא ילך. זה קצת יותר מורכב להכניס לריקוד חפץ, ואתה יודע ש-80 אחוז מהריקוד אתה צריך להשתמש בחפץ הזה, כי על זה שופטים אותך. אז אתה חושב אקסטרה. אבל זה חלק מההנאה להיכשל ולקום, זה התהליך הזה – זו התחרות. בסוף אנחנו נופלים וקמים מהר מאוד, אני חושב שאתמול קמנו והתרוממנו, אנחנו עובדים קשה – יש לי סובייטית מ-א' ועד ת', היא רקדנית מדרג עליון ואני מעריץ אותה".

יכול להיות שאתה מסתיר ניסיון קודם בריקוד, כי דוד בעצמו אמר שהוא לפעמים מתקשה לזהות מי הרקדן ומי הרקדנית.
"אם אני לא בחתונה של משפחה או באירוע חשוב, אני אפילו לא קם בהשפעת אלכוהול לרקוד. כאן אני בוחן את עצמי מחדש, אבל אני יודע שאם אני לא אעבוד קשה, אז היכולת הזאת לא תתקיים, אז אני פשוט מאמין בעבודה קשה. כל כך כיף להביא את עצמי לקצה היכולת כל ריקוד מחדש, איזה כיף לנו".

אתה חושב שתמשיך לרקוד גם אחרי התוכנית?
טל: "אני אסיים את התוכנית, נגיע לאן שנגיע בעזרת השם".

סנה: "בהתחלה חו"ל, ואחרי שחוזרים רוקדים".

טל: "כן, ארקוד פעם בשבוע, זה ספורט מדהים. אני חושב שגופנית אני בשיא שלי, בשיא הכושר, מה שקורה פה לאנשים – מבני אדם הם הפכו למוטציות, זה מטורף. אני סוג של מוטציה שלא הכרתי. יש בי יכולות של גמישות ותנועתיות, אני גם יושב זקוף, זה משהו שלקחתי מהתוכנית הזאת".

סנה: "מה זה מהתוכנית הזאת? ממני".

טל: "ממך ברור".

לא כדאי לך להתעסק עם סנה בשלב הזה, אתה יודע בדיוק מי מוביל את מי.
טל: "אין עליה. היא המלכה, באמת. בלעדיה אנחנו כלום".

בשבוע הבא אתם תרקדו ברביעייה יחד עם און רפאלי ויאנה. כמה אתם חוששים?
טל: "זה לא עניין של פחד, אבל כן יש תמיד חשש. בסוף התוכנית הזאת לא צפויה, היו פה הדחות שאתה פשוט תופס את הראש ואומר 'איך זה הגיוני שזה קרה' – רקדנים מעולים שהלכו לפני רקדנים אחרים. מה שקורה פה לא צפוי, לפעמים זה לא תלוי גם ביכולת ובאנרגיה שלך. להביא את הכימיה והדינימיקה לידי ביטוי על הרחבה כרביעייה זה אתגר, אנחנו חווים את האתגר הזה גם באימונים ובחדרי החזרות, בואי נגיד שאון סובל – לא פשוט לו".

סנה: "און ויאנה אוהבים אתכם".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן