לאחר תקיפת בת זוגו: איציק זוהר אישפז עצמו במוסד טיפולי

כדורגלן העבר שתועד מכה את זוגתו לשעבר מיטל אדרי החליט להתאשפז ב"בית מאזן" לטיפול בהתמכרויות. עורך דינו מסר כי זוהר "לוקח לעצמו פסק זמן כדי לבחון את דרכיו"

קצת פחות מחודש אחרי שתועד מכה את בת זוגו לשעבר, מיטל אדרי, כדורגלן העבר איציק זוהר החליט להתאשפז ב"בית מאזן" באזור המרכז. כך דיווח היום (חמישי) העיתונאי יואב בורוביץ' בתוכנית הרדיו "כאן ספורט" ב"כאן רשת ב'". מדובר במוסד שיקומי, שם מתכוון זוהר להתמודד עם קשיים שמהם הוא סובל.

בסביבתו של זוהר אמרו ל"כאן חדשות": "איציק החליט לקחת פסק זמן ופשוט לטפל בעצמו. ההחלטה על האשפוז היא שלו. הוא פשוט היה במקום לא טוב בחיים והוא החליט שהוא חייב לעצור הכול ופשוט לעזור לעצמו בסיוע אנשי מקצוע. יש איתו בבית המאזן גם ניצולי מסיבת נובה ומילואימניקים שיצאו מעזה. זה מקום טיפול מאוד מקצועי ואיציק מקווה שזה ייתן לו את השקט ואת הסיוע שהוא צריך כדי לטפל בבעיות שלו ולחזור לחיים טובים יותר".

פרקליטו של זוהר, עו"ד אביחי חג'בי, מסר: "מרשי מצוי כעת בתקופה בה הוא לוקח לעצמו פסק זמן על מנת לבחון את דרכיו. יודגש כי הוא לא מצוי בשום הליך של גמילה. מטבע הדברים פרטיותו חשובה לו ולמשפחתו ונבקש לכבדה. בזמן ובמקום הנכון נפרט את הדברים".

בעקבות תקיפת בת זוגו לשעבר מיטל אדיר, הוגש נגד זוהר כתב אישום בגין תקיפה ואיומים. לפני כחודשיים וחצי חזרו בני הזוג מבילוי משותף, והתפתח ביניהם ויכוח שטיבו אינו ידוע. בכתב האישום צוין כי שחקן העבר בן ה-53, שהיה תחת השפעת אלכוהול, "אחז בה בחוזקה ודחף אותה".

אדרי החליטה להיחשף יום לאחר התקיפה ואף אישרה לפרסם את תיעודה. "אני בוחרת להעביר את המסר לפיו צריך לגלות אפס סובלנות כלפי אלימות בראש ובראשונה בשביל ילדיי, משפחתי ועשרות העובדים בעסק שלי אותו אני מנהלת בגאווה מזה שנים רבות", כתבה באינסטגרם. "הערכים אשר הושרשו בי על ידי הוריי ואשר עוברים אל ילדיי מחייבים הליכה בדרך זו. אני מקבלת ממשפחתי, מכריי והציבור שאת חלקו אינני מכירה, המון אהבה וחיזוקים. מי שמכיר אותי יודע שאני אישה חזקה ואשאר כזו".

עוד הוסיפה: "מיד לאחר שהאירוע הסתיים, קיבלתי החלטה לסיים את הקשר הזוגי עם איציק ואין דרך חזרה, ולא תהיה כזו. את ההחלטה הזו קיבלתי ללא היסוס או התלבטות והיא הייתה ברורה לי כשמש. השמועות בדבר חזרתנו האחד לשנייה, אינם אמת והן ככל הנראה אינטרס של אחרים".

יום לאחר תגובתה של אדרי פירסם זוהר התנצלות בעמוד האינסטגרם שלו: "אני מרגיש צורך עמוק מאוד להתנצל בפני כל אישה ואישה באשר היא. בפני כל אמא, כל בת, כל אחות. להתנצל בפני המשפחה שלי. בפני ילדיי. בפני המשפחה של מיטל, אמא שלה, אבא שלה, אחיותיה, האחים שלה. ומעל הכל להתנצל בפני מיטל וילדיה שהיו לי כילדים. אני רוצה להתנצל על הסרטון המביש והמבייש שכל המדינה ראתה בימים האחרונים. אני מרגיש בושה עמוקה, צער גדול מאוד וכאב גדול שאני לא יכול להסביר אותו במילים"
.
זוהר המשיך: "אני קורא ורואה את התגובות הקשות והן קשות מנשוא, אך אין לי כל זכות להתלונן עליהן. אני מקבל אותן בהכנעה והבנה, הסרטון באמת היה מביש וקשה לצפייה. אני רוצה להתנצל בפני כל מי שראה את הסרטון הזה. לגברים שבינינו – הסרטון הזה הוא הדבר האחרון שממנו אתם צריכים לקחת דוגמה. שוב פעם – סליחה ומחילה".

מתוך אתר ווינט

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן