קאמבק? אוהד בוזגלו ואלה אייבנדר שוב יחד

מערכת פורטל "עומרי חיון" מדווחת לכם כי כשנה אחרי שהוכרזה בעצמה כשורדת האחרונה, אלה אייבנדר הגיעה לחגוג למנצחת העונה האחרונה, אלית מוסאיוף, שם פגשה את חברה לאי אוהד בוזגלו. נראה שהמחלוקות כבר מאחוריהם, כי השניים בילו יחד עד השעות הקטנות. כל הפרטים

מערכת הפורטל מדווחת לכם כי עד לפני שנה, אלה אייבנדר ואוהד בוזגלו שהתאהבו על האי ב"הישרדות", היו אייטם לוהט, עד שבוזגלו החליט לצרף נשים נוספות למעגל הזוגי שלהם או למען דיוק את חברתה הטובה של אייבנדר, אלכסה. כזכור, הקשר בין השניים הגיע לסופו כאשר אייבנדר קבעה שזה טו מאץ' בשבילה וניתקה בכעס את הקשר עם אוהד.

בחמישי האחרון, בחגיגות הניצחון של מנצחת העונה האחרונה אלית מוסיאוף, שהתקיימו בשלוותה בתל אביב בהפקת שון בלאיש, אייבנדר ובוזגלו נפגשו. הפעם הגיע בוזגלו לאירוע לבדו, בלי אף אישה לצדו, והקדיש את עצמו בבלעדיות לאייבנדר, כאשר השניים בילו יחד עד שלוש לפנות בוקר.

במקום נרשם מפגש מכונן בין זוכי "הישרדות" משלושת העונות האחרונות מוסיאוף בעלת החגיגה, אייבנדר זוכת העונה הקודמת ואסי בוזגלו שזכה לפני שלוש עונות ויצא להגנת מוסיאוף שחטפה מטר של ביקורות. אסי בוזגלו המליץ לזוכה החדשה להשתמש בכספי הזכייה בתבונה.

לסיום נוסיף ונציין כי מי שבלטה היא השורדת האהובה של העונה, מאיה קיי, שהגיעה ללא בן זוגה הפיינליסט טל מורד, אך כן נתקלה באירוע בבן זוגה לשעבר שחקן הכדורגל ירדן שועה, שהשיק באירוע בת זוג חדשה בשםאור זוארץ. על פי נוכחים השניים ראו אחד את השניה מרחוק אך לא החליפו מילה. צילם ונהנה מכל רגע: אור גפן

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן