מיכל הקטנה: "אני עוברת תקופה מאתגרת, הכאב הוא מאוד גדול, זה תוקף אותי בכל נים בגוף שלי"

אחרי רצף ארוך במיוחד של צילומים בחשבון האינסטגרם שלה שבהם שידרה "עסקים כרגיל" ובעיקר המון שמחה פאן ואופטימיות, כוכבת הילדים המפורסמת הרשתה לעצמה להתפרק ולהישבר הפעם בחשבון הטיק-טוק שלה ושיתפה בתחושותיה הקשות בצל הדיווחים על פרידה מבן זוגה, מערכת פורטל עומרי חיון יצאה לבדוק מה באמת קרה שם וחזרה עם תשובות, כל הפרטים בכתבה הבאה!

רק אתמול דיווחנו לכם כאן בפורטל עומרי חיון כי מיכל הקטנה פירטה לעומק בסדרת סטוריז שלה על תחושותיה ורגשותיה בצל הפרידה מבעלה.

ועתה, כוכבת הילדים הקטנה, שיתפה סרטון בעמוד הטיקטוק הפרטי שלה ובו היא פנתה לעוקביה ולמעריציה וסיפרה מה באמת היא מרגישה בימים אלו מתחת לכל החיוכים, כך כתבה: "אני עוברת תקופה מאוד מאתגרת. זה לא סוד, כולכם יודעים את זה", אמרה. "הכאב הוא מאוד גדול, במיוחד בלילה שזה תוקף אותי בכל נים בגוף שלי. במהלך היום אני בוחרת להיות בשמחה ולומר תודה, גם על הכאב, ולחבק אותו".

עוד הוסיפה: "וגם שזה לא נראה ככה כרגע, אני בטוחה שהכל לטובה", אמרה. לאחר מכן היא המשיכה והודתה לכל העוקבים שמחזקים אותה ודואגים לה, "זה לא מובן מאליו", אמרה.

כידוע לכל, שמועות על המשבר המדובר בין מיכל לאב ששת ילדיה, ניר, התחילו לעלות כבר לפני מספר שבועות, כשמיכל הקטנה החליטה לענות לאחד העוקבים שלה ששאל אותה בסטורי שלה "איפה בעלה ניר"? במסגרת סשן שאלות תשובות 'לייב באינסטגרם. "שאלה טובה, מעניינת, שמסקרנת גם אותי. אני לא יודעת איפה ניר, לא יודעת", השחבה. מאז החלו תהיות וספקולציות רבו לגבי מערכת היחסים של השניים עד שמיכל כבר לא יכלה או לא רצתה להסתיר את הקרע שנוצר וכתבה את כל אשר ליבה.

מה דעתכם?

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן