לא זיהינו: המהפך המטורף שעבר אלרום מ"המירוץ למיליון"

מיכל ואלרום אומנם הודחו אמש מ"המירוץ למיליון 2024", אבל הם לגמרי נמצאים בשיא שלהם. מי שעוקב אחרי אלרום בוודאי נחשף לתמונות שהוא מעלה מחדר הכושר, לפעמים בלבוש מינימלי. הוא לא עושה את זה רק כדי להשוויץ בגוף החטוב, אלא גם כדי להזכיר לעצמו את הדרך שעבר ואת מה שאפשר להשיג בעזרת כוח רצון. בשנים האחרונות הוריד היוטיובר 20 קילו ממשקלו – ככה היה נראה לפני

החברים הטובים והיוטיוברים מיכל מצוב ואלרום בן אברהם הודחו ראשונים אמש מ"המירוץ למיליון 2024". השניים ידעו לא מעט משברים תוך כדי המירוץ, אבל ממש כמו בחיים, היו שם כדי להרים אחד את השנייה ולדחוף זה את זו קדימה.

מיכל ואלרום סיימו אומנם את דרכם במירוץ, אבל אם תשאלו אותם הם לגמרי נמצאים בשיא שלהם. מי שעוקב אחרי אלרום ברשתות החברתיות מאז שהתפרסם כיוטיובר, יודע על השינוי הפיזי המשמעותי שעבר בשנים האחרונות בעזרת כוח רצון והתמדה. אלרום מפרסם לא מעט תמונות מהאימונים בחדר הכושר, חלקן ללא חולצה, אבל שנים אחורה, כששקל 20 קילו יותר, זה דבר שבכלל לא היה מעז להעלות על דעתו.

"פעם ללכת לים ולחשוב על להוריד חולצה היה אחד הדברים שהיו לי הכי קשים. לא אהבתי את עצמי בכלל", כתב אלרום בפוסט שבו חשף את עצמו לראשונה, "דבר שהיה יותר קשה מזה, ואפילו לא עלה בדעתי, זה להעלות תמונה בים, בלי חולצה, מראה את האזורים שאני הכי שונא בעצמי. עברה בערך חצי שנה מאז שהחלטתי לקחת את עצמי בידיים והנה אני, אלרום בן אברהם/אלרומייגד, בערך 20 קילו פחות, נהנה ללכת לים ולהוריד חולצה. הורדתי 20 קילו של חוסר ביטחון עצמי ותאמינו לי, זה מרגיש מדהים".

לפני הזנקת המירוץ סיפר אלרום ליהודה לוי על ההצקות שמהן סבל בילדותו: "מיכל ואני לא החבר'ה מהמושב האחורי בטיול השנתי. אנחנו אלה שיושבים מקדימה. זה מה שחיבר בינינו, שאנחנו לא המגניבים. למדתי בישיבה תיכונית. הייתי בארון. כל הזמן שמעתי כמה אני לא בסדר, כמה איך שאני חי זה לא בסדר. הייתי בהרבה קונפליקטים, הרגשתי חוסר שייכות בבית הספר. גם עליי היו יורדים המון כי הייתי במשקל יתר, משקל עודף. אף פעם לא מצאתי את המקום שלי בבית הספר, או בכלל. לא הרגשתי שיש לי מקום בעולם".

חתיכת שינוי. אלרום היום | צילום: מתוך האינסטגרם של אלרום בן אברהם
"הבריחה שלי הייתה הרשת. גדלתי בעצמי על יוטיוברים אמריקאים ומהארץ. מאוד אהבתי את זה. זה הרגיש לי כמו בריחה, כאילו יש לי אח גדול או חבר. רציתי להעביר את זה הלאה לילדים אחרים, שאולי גם מרגישים את הצורך בדמות שתהיה החבר שלהם. עד היום כותבים לי: 'תודה, אתה הילדות שלי. העברת לי את הילדות, גרמת לי להרגיש יותר טוב'. מבחינתי, אני עושה את שלי. הדבר הזה בנה אותנו. עברנו שינוי בזכות הדבר הזה".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן