הזמר אדם על השמועות על מותו: "המצב לא טוב אך אל תעמדו עם סטופר"

אדם, מכוכבי הפופ והילדים הגדולים של שנות ה-80 וה-90, אשר מתמודד בשנה האחרונה עם מחלת הסרטן, הגיב בפוסט שפרסם בפייסבוק על שמועות על מצבו שנפוצו ביממה האחרונה: "אני עדיין נלחם ועדיין חולם לעלות על במה אפילו לשיר אחד"

הזמר אדם, מהכוכבים הגדולים של שנות ה-80 וה-90 בפופ הישראלי ובהפקות לילדים, הכחיש היום את השמועות מהיממה האחרונה לפיהם הלך לעולמו. אדם, הנאבק בשנה האחרונה במחלת הסרטן, כתב בפייסבוק: "היי אהובים באשר אתם, מהבוקר מתקשרים אלינו ושולחים עשרות הודעות כי מישהו מפיץ שמועה רעה. המצב לא טוב, אבל אל תעמדו עם סטופר. עדיין נלחם ועדיין חולם לעלות על במה אפילו לשיר אחד. תודה על הדאגה והאהבה".

בשנה שעברה חשף אדם כאמור כי הוא חלה בסרטן. "אהוביי ואהובותיי, היום התבשרתי שאצטרך לעבור סידרת טיפולים, הקרנות וכימותרפיה. עדיין מתקשה לעכל", כתב אדם, שגם הסביר כי הוא מעדיף לפרסם את הדברים מאשר שידלפו בצורות אחרות. "מאחר והוגדרתי כחולה אונקולוגי, אין צורך שזה ידלוף ואין צורך להסתיר, אלא בע"ה להתמודד עם מה שיבוא".

בספטמבר 2017 אושפז אדם בבית החולים איכילוב לניתוח הוצאת כיס מרה שהסתבך, הוביל לדלקת בלבלב, לפגיעה באיברים סמוכים, להחמרה במצבו ולחמישה חודשים של אישפוז. זמן קצר לאחר שהחלים ושח\וחרר מבית החולים, הלכה לעולמה אחותו לאחר מאבק במחלת הסרטן.

בריאיון באולפן וואלה! תרבות באוגוסט 2018 אמר אדם: "אתה יודע מה, אני עוצר מלא פעמים ביום לשאול את עצמי מה שלומי. אחד הדברים שלימדו אותי בבית החולים, במשך חמישה חודשים, ולקחתי את זה גם לחיים, זה להקשיב לגוף. מסתבר שאחת הדרכים הכי טובות והכי נכונות לשמור על הבריאות, זה להקשיב לו. עכשיו מה אתה עושה עם מה שאתה שומע, זה כבר עניין אחר. אני משתדל לעשות הרבה. אני מקשיב לגוף, ונמצא בתנופה עכשיו".

מתוך וואלה תרבות

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן