כוכבי האח הגדול נחשפים, מתי תעלה העונה החדשה?

רשת 13 מפרסמת היום פרויקט דיגיטל בו נחשפים כוכבי העונה הקודמת של האח הגדול עם תשובות לשאלות המסקרנות ביותר עבור גולשי גוגל, חודש לפני עליית העונה החדשה

רשת 13 שחררה לפני שבועיים את הפרומו הראשון לקראת העונה החדשה של האח הגדול. וכעת מוציאה לפלטפורמת הדיגיטל של הערוץ טיזר נוסף בכיכובם של הפיינליסטים מהעונה הקודמת.
בסרטון שעולה היום, יענקי גולדהבר ויובל מעתוק עונים לעיני המצלמה על השאלות שמשתמשי גוגל חיפשו אודותיהם, ובין היתר מתייחס גולדהבר על ההחלטה להתגייס ואומר, "התגייסתי לצה"ל ואני גאה בהחלטה הזאת, זאת אחת ההחלטות הכי חשובות שלקחתי בשנה האחרונה, אין גאווה כזאת בעולם".

הפרומו ששוחרר לפני שבועיים מורכב מקטעי ארכיון קודמים של התוכנית וחוזר לדיירים ולרגעים הרומנטיים, המרגשים, הזכורים והמפתיעים שיכולים לקרות רק בלייב ורק באח הגדול. הפרומו מסתיים בשאלה "במי נתאהב הפעם".

נראה כי לא מדובר בסלוגן מקרי שנבחר, וגם לא בעיתוי מזדמן. הפרומו יצא יום לאחר התרחשותם של שני אירועים משמעותיים שיצאו מהתוכנית: חתונתם של שחף וטליה מתמודדי עונת 2022, וחשיפת העונה בהופעתו של עומר אדם בפארק הירקון.

לפני שבועיים נערכה חתונתם של שחף רז וטליה עובדיה שהכירו בתוכנית האח הגדול בעונה ה-12 שהתקיימה לפני כשנתיים. בענה ה-13 כבר ראינו שלושה זוגות שיצאו מהתוכנית, אך שחף ועובדיה הם הזוגיות הארוכה ביותר עד כה ונוסיף לכך את העובדה שמדובר בשני מתמודדים אהובים ושעובדיה למעשה היא הזוכה הגדולה של העונה שלהם.

הפצת הפרומו, מצטרפת למהלך הפתיחה של הקמפיין לעונה החדשה שהתרחש אתמול רגע לפני הופעתו של עומר אדם בפארק הירקון, בו עלו בהפתעה לבמה 16 דמויות חבושות מסיכת ראש בצורת העין המזוהה עם התכנית, כשברקע נשמע קולו של האח הגדול שביקש מכולם "נא להתנהג בהתאם" ומיד הודיע על כך העונה החדשה תעלה בקרוב.

העונה החדשה צפויה להתחיל את שידוריה ביוני, אחרי שיסתימו שידורי הישרדות אליהם טס גיא זוארץ שמנחה את שתי התוכניות במשך שנים. אירוע הפתיחה צפוי להתקיים במהלך חודש יוני כך שהעונה תימשך לאורך הקיץ.

מתוך אתר אייס

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן