אחרי שמועות על ריב: זו הסיבה ששניר ושי לי הבריזו מהאירוע החשוב בגלל שאושפזו

מאז שהסתיימה העונה האחרונה של "האח הגדול", הקשר בין דיירי הבית לשעבר לא יציב. הסערה האחרונה קשורה בשי לי עופרי ובן זוגה מהתוכנית שניר בורגיל, שהבריזו בשבוע שעבר משני אירועים חשובים של חבריהם לעונה – והציתו שמועות על סכסוך חדש. אך כעת מתבררת הסיבה האמיתית להברזה: שי לי הייתה מאושפזת בבית החולים לאחר חופשה בחו"ל שהסתיימה לא כל כך טוב

שי לי עופרי ושניר בורגיל הם אולי אחד הזוגות הכי זכורים מהעונה האחרונה של "האח הגדול", בעיקר כי רגע לאחר שיצאו מהתוכנית הם התארסו במפתיע. סיבה נוספת לכך שהם עולים בכותרות היא מערכות היחסים הסוערות של בני הזוג עם יתר יוצאי "האח הגדול".

מה שתחזק עוד יותר את השמועות היא העובדה ששניר ושי לא נכחו בשני אירועים חשובים של החברים לבית – אך כעת מתבררת הסיבה להיעדרות – שי עופרי אושפזה בבית חולים. עופרי ובורגיל טסו לחופשה זוגית וחגגו את השנה החדשה בבורקשט, רומניה, אולם הדרך חזרה הביתה לא הייתה פשוטה בכלל.

השניים נחתו בישראל בלילה שבין חמישי לשישי, ובשבת בבוקר נאלצו להגיע למיון כשעופרי סובלת מקלקול קיבה קשה עד כדי כך שהיא נאלצה לקבל עירויים לווריד משום שהגיעה למצב של התייבשות. בורגיל כמובן היה שם כדי ללוות אותה במיון. "אני עדיין חולה, למזלי יש לי את שניר שלא עוזב אותי. במיוחד בימים כאלה אני מקבלת פרופורציה כמה הבריאות חשובה", אמרה שי לי בשיחה עם mako סלבס.

בעקבות המצב, השניים לא הגיעו ליום ההולדת של חברם מהתוכנית יענקי ובמקביל גם הבריזו מחנוכת הדירה החדשה של אחותו של שניר, ספיר בורגיל, שעברה לגור עם אברהם, בן זוגה מהתוכנית גם כן. כאמור, ההיעדרות שלהם מהאירועים החשובים הציתה מחדש שמועות על ריב בין יוצאי התוכנית, אך שניר מבהיר כעת שאין שחר לדברים.

בסטורי ששיתף היום (שלישי) כתב: "מלא שואלים 'למה לא הלכו'. לא הלכנו כי אנחנו לא מרגישים טוב. אני וגם שי לי לא עובדים מיום חמישי, שחזרנו מרומניה, בגלל שאנחנו לא מרגישים טוב בכלל ומעדיפים לנוח ולהתחזק. תודה לכל הדואגים וגם לאלה שדואגים לבדוק למה לא הלכנו לחנוכת בית של ספיר או ליום ההולדת של יענקי".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן