דרמה בשידור חי: ירדן הראל מתפוצצת בבכי במהלך התכנית עקב הסיבה הבאה

מערכת פורטל "עומרי חיון" מדווחת לכם כי המנחה ירדן הראל שמנחה יחד עם אלעד זוהר את "פותחים יום" ברשת 13, עשתה טעות בשידור חי וחטפה ביקורת קשה מהזמר דן תורן. זה מה שקרה שם. כל הפרטים

מערכת הפורטל עם הסיפור הבא. נספר לכם כי המגישה האהובה ירדן הראל, צילמה בשישי האחרון עוד תוכנית לצד אלעד זוהר, אלא שטעות קטנה ואנושית הובילה לתגובה פוגענית. במהלך השידור ראיינה הראל את דן תורן ותלמיד שלו לכתיבת שירים ולחן, אלא שהראל עשתה טעות קטנטנה והתבלבלה והציגה את התלמיד כמורה. האורח לא אהב את זה בכלל והראל התנצלה בפניו בהפסקת הצילומים, אך זכתה לתגובה קשה ומעליבה.

כאן המקום לציין לכם כי המנחה הראל, נפגעה ודמעה, וחזרה לשידור עם עיניים אדומות. העוקבים המודאגים מיהרו לבדוק למה הראל בכתה והיא שיתפה את הסיבה וכתבה כי "היום עשיתי טעות בשידור, זה כמעט ולא קורה לי, אנחנו משדרים כל יום שעתיים וחצי בשידור חי, ובכל זאת אני אנושית וקורה שטועים".

עוד כתבה ואמרה כי "כשהתכוננתי עם התחקיר, קראתי פרט, והבנתי ממנו את המשמעות ההפוכה שאותה גם אמרתי בשידור. אחרי שהבנתי שטעיתי כמובן שהתנצלתי ותיקנתי והמשכנו בראיון. בהפסקת הפרסומות יצאתי להתנצל בפניי המרואיין, ובמענה להתנצלות שלי – נשטפתי. היה לי לא פשוט להגיל את זה, אז כל הצופים חשבו שדמעתי בשידור בגלל הראשון בספטמבר. זה לא היה רק בגלל זה. תודה לאלעד האלוף, שהיה רגיש לסיטואציה, וישר ניסה חברים ולהקליל״. שתפו אותנו בתגובות מה דעתכם על העניין.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן