דרמה: הכל על מצבה של פנינה רוזנבלום

מערכת פורטל "עומרי חיון" מדווחת לכם כי פנינה רוזנבלום עברה לפני חמישה חודשים להחלפת מפרק הירך ברגל, כעת היא עברה ניתוח נוסף וסיפרה באומץ על הקושי. כל הפרטים

מערכת הפורטל עם העניין הבא. כמעט חצי שנה חלפה מאז פנינה רוזנבלום עברה ניתוח מורכב להחלפת מפרק הירך ברגל. נספר לכם כי לאחר ניתוח זה עברה בחודשים האחרונים תהליך שיקום ממושך והתהלכה בין היתר עם מקל הליכה. אם חשבתם שזה מאחוריה תחשבו שוב, כי בתחילת השבוע נכנסה אשת הקוסמטיקה והדיווה הבלתי מעורערת בכל הזמנים שוב למיטת הניתוחים, הפעם לניתוח החלפת מפרק הירך ברגל בשנייה לאור שיחקת סחוס.

הדיווה הבלונדינית עברה ביום ראשון האחרון את הניתוח להחלפת מפרך הירך, למחרת כבר שוחררה לביתה כשהיא צפויה לעבור הליך שיקומי ממושך. כעת היא משתפת תיעוד מבית החולים עטופה בבני משפחתה לצידה וכתבה כי "חצי שנה סופר אינטנסיבית עברה עליי, תקופה לא קלה בכלל. אתם בטח שואלים לאן נעלמתי, למה לא יצא לנו להיפגש במפגשים הקבועים בקניונים. לצערי, נאלצתי לעבור 2 ניתוחי החלפת מפרק ירך ניתוח בכל רגל. הניתוח שינה לי את החיים, סוף סוף אני עומדת על שתי הרגליים, עדיין בהחלמה אבל מרגישה מיום ליום יותר טוב".

על העניינים הרפואיים בחרה לומר רוזנבלום כי "אני ברוך השם בהחלמה, כבר בבית, כשהסחוס נשחק ברגל אחת לרוב זה מתרחש גם ברגל השנייה באיזשהו שלב. החלפת המפרק החזיר אותי לחיים, כמו חדשה".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן