בר כהן מ"האח הגדול" חושפת את הטרגדיה שלה: "עברתי הפלה של תאומים"

הגרוע מכל קרה ליוצאת "האח הגדול" לשעבר, בר כהן, כאשר עברה הפלה עם תאומים, מה באמת קרה שם? מערכת פורטל עומרי חיון עם כל הפרטים!

כך כותבת בר בחשבון האינסטגרם שלה: "כשהתבשרנו בכיתי, אני לא כועסת על עצמי, זה היה בכי של שמחה, לא חשבתי שבגיל 32 אקלט בקלות אבל גם היה פחד, איך שוב? מה יגידו עלי, שוב לא תחת נישואים. אני חזקה מכל ביקורת אבל זו ביקורת שקשה מולה. כשסיפרתי לאליאב שאני בהריון ובכיתי הוא צעק צעקה רועמת של אושר ואמר לי אני אוהב אותך יותר, את האמא של הילדים שלי".

עוד הוסיפה: "ברגע כל הפחד נמחק, בכינו כמו שני ילדים מאושר אמיתי ומזוקק. עבורי זה היה כמו תיקון כזה של העבר. ט"ו באב היה אמור להיות הכי שמח עבור שנינו, בדיקת שקיפות עורפית שבה היינו צריכים לקבל בשורה, שזה לא עובר אחד כמו שחשבנו. יש לנו תאומים זהים. התבשרנו בחודש השלישי שהם שניים, אבל כבר אין להם דופק ויש לבצע הפלה דחופה. ללכת בהריון ולחזור ללא. שואלת את אלוהים מאותו רגע למה לא השאיר לי אותם, ומתנחמת באלה שאומרים שהם הגיעו לתיקון קצר בעולם והלכו הצדיקים שלי", כתבה כהן.

גם אליאב טעטי, בן זוגה של בר, כתב על ההפלה הכואבת: "לפני שלושה חודשים היא אמרה לי שלוש אותיות שעשו אותי המאושר באדם. אתה הולך להיות 'אבא', צעקתי מאושר. ידעתי שאת זה אני שומר לעצמי, לנשמה שלנו. בדיקה ראשונה ואני זורח כמו השמש, הולך איתה לכל בדיקה לעבר החלום. יש עובר גדל אצל האישה שאני אוהב. דיברתי לבטן שלה, האמנתי שהעובר שומע אותי, וכמובן מנשק את הבטן לפני כל שינה והבטן מתחילה לגדול ואנשים רואים, אבל לא כולם יודעים. ואז הגיע ט"ו באב והתבשרתי שאני אב לשניים, אבל אז שמעתי משפט שכמעט לקח לי את הנשמה יש לכם תאומים אבל אין להם דופק".

עוד הוסיף: "לא הבנתי למי אין דופק באותו רגע לי או להם. ואז האישה שאני אוהב צורחת את נשמתה, אבל לא כמו הצרחה הראשונה שלי, צרחה של שקט. אישתי זה לא רק טייטל או כתובה, זה החיים שלנו יחד, את אישתי לכל החיים אני אוהב אותך ברמות הכי קשות שגבר יכול לאהוב ואני מבטיח לך שתותי ופרוטי שלנו יחזרו. אני מבטיח".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן