ליבי נחימובסקי: "לא הפסקתי לבכות, הצלחתי להוציא את עצמי מהחושך שהייתי שרויה בו"

קצת יותר מיממה לאחר שהסרט שלה שודר בקשת 12, משתפת ליבי לנד ברגשות ובתחושות שלה, והיא לא חוסכת בלספר את כל מה שהיא מרגישה- מערכת פורטל עומרי חיון עם כל הפרטים!

מצמרר ממש: כוכבת הרשת החרדית שמוכרת לכולנו ותיארה בתוכניתו של חיים אתגר ששודרה בקשת 12, כי היא חיה בפחד ממשי מהתפרצויות זעם, איומים קשים ואלימות בולטת מצד בעלה, הגיבה לשידור, בנכסים הדיגטליים שלה וכתבה: "הצלחתי להוציא את עצמי מהחושך שהייתי שרויה בו" .

לאחר שידור הכתבה, נחימובסיקי פרסמה סטורי נרגש במיוחד באינסטגרם הפרטי שלה ובו כתבה: "וואו, איזה ערב מטלטל. צפיתי בעצמי ולא הפסקתי לבכות. כל הרגעים הקשים שעברתי במהלך החיים צפו ועלו שוב לנגד עיניי. כל כך שמחה שהיה לי את האומץ להוציא לעולם את האמת שלי, גם אם היא כואבת".

בסטורי אחר שפרסמה הוסיפה כוכבת הרשת קריאה נרגשת לעוקבייה: "אבל מה שאני הכי שמחה זה שהצלחתי להוציא את עצמי מהחושך שהייתי שרויה בו, ולהוציא את עצמי אל האור. ברגע שהחלטתי שמגיעים לי חיים מאושרים באמת, עשיתי הכל כדי להביא את עצמי אליהם. וזה המסר שאני רוצה להעביר לכל אישה שצפתה בי או קוראת אותי עכשיו: תאמיני שמגיע לך טוב, ותעשי הכל כדי לחיות את החיים שמגיעים לך"

כזכור לכולנו, לפני מספר ימים דיווחנו לכם כאן בפורטל עומרי חיון כי לפני הקרנת הסרט בערוץ, כתבה כך ליבי: "בעוד כמה שעות הסרט שלי ישודר. קשה לי להעביר לכם את התחושות שלי כרגע. החוויה הקשה של להעביר לעולם פסיפס עמוס ומורכב של תחושות וכאבים. פחד. עצב. כאב. אני יכולה להבין כל מי ש״נגד״, אני יכולה להבין כל מי שאומר שזה ״לא טוב״ ״לא נכון״ ״זה אבא של הילדים״, אני אפילו מבינה יותר מכם, כי בדיוק בגלל אותן סיבות, הסכמתי במשך כלכך הרבה שנים להשאר באותו מקום. יש לי רק בקשה אחת מכם, אתם יכולים להחזיק באיזו דעה שאתם רוצים. אבל כשאתם צופים בסרט,

עוד הוסיפה: "שימו את עצמכם אפילו לרגע אחד במקום שלי. לפני שתמהרו לשפוט ולבקר, תחשבו שנייה איך הייתם מתמודדים עם הסיטואציות הקשות. אתם לא חייבים לתמוך או להיות בעדי וזו לא המטרה שלי,
אבל עד שלא תצליחו לשים את עצמכם בנעליי, אל תשפטו. קשה מאוד לקום ולהתגרש בחברה שמקדשת את שלום המשפחה ושלום הבית, ובמשך יותר מידי שנים לא לקחתי את הבריאות הנפשית שלי בחשבון והדבר היחיד שעמד לנגד עיני היה לשמור על התא המשפחתי. מחקתי את עצמי בשביל לנסות לתקן ולהמשיך הלאה והעיקר לשמור על המסגרת".

לבסוף כתבה: "בעולם מושלם ומתוקן כל הרצון שלי להציל את עצמי היה מתרחש הרחק מעיני הזרקורים ובלי לערב אף אחד מילדיי. אני עדיין עושה זאת ככל יכולתי אבל לצערי אני מתמודדת עם מנגנון מתוחכם של ניכור מהקשים ביותר. אמנע מלפרט וכשתצפו הערב בסרט תוכלו להווכח במאמץ הענק שהשקעתי כדי להשאיר את ילדיי מחוץ לתמונה. אני מקווה שדרך הסיפור האישי שלי נשים תוכלנה להתחזק ולהבין שגם כשהכל חשוך ומפחיד יש להן את היכולת להציל את עצמן מהחושך אל האור. ויש לך תמיד אותך❤️

מה דעתכם?

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן