גיא הוכמן: "גילו לי סרטן באשכים, יכרתו לי את האיבר הכי רגיש לגבר"

הקומיקאי המוכר גיא הוכמן שיתף כי גילו לו את מחלת הסרטן בגופו, בתמונה מתוך בית החולים הוא כותב ומשתף את אשר ליבו, מערכת פורטל עומרי חיון עם כל הפרטים!

כולנו מכירים אותו, גיא הוכמן הוא קומיקאי, סטנדאפיסט ואושיית רשת ישראלי. יצירותיו השונות זכו להצלחה רבה. יצר את ז'אנר הומור השטח הישראלי. יוצר הסדרה "נייס גיא" ביוטיוב, ויוצר הסדרה "מחפש כיוון" בשידורי קשת.

עתה, הוא משתף בחשבון הפייסבוק שלו כי גילו לו את מחלת הסרטן, ובפוסט מרגש במיוחד כתב כך: "צרות באות בצרורות. ועוד איזה. אני אתחיל מהסוף. גילו לי סרטן. באשכים. כי אם כבר סרטן, אז שיהיה מצחיק.
זה שוק, זה הופך את החיים ברגע, אבל אני חזק ויש לי אישה הריונית אהבת חיי שפשוט מצילה אותי, אמא שצריכה אותי, ילד שהוא הכל ובמה שאחזור אליה בקרוב עם חומרים מטורפים".

עוד הוסיף: "אני נכנס עכשיו לניתוח בהרדמה מלאה בו יכרתו לי את האיבר הכי רגיש לגבר. במיוחד לכזה עם ביצים של בת יענה. וכמו שאני נוסע לצלם קומדיה ביעדים מסוכנים בעולם, אני נכנס עכשיו למקום המסוכן שנקרא סרטן בתקווה להביא משם הומור, אמונה, תקווה והכי חשוב – ניצחון. זו המציאות, זה המצב, לפחות זה לא האף. תאחלו לי בהצלחה, אני יוצא למלחמה של החיים, מבטיח לעדכן" ❤️

מערכת הפורטל מאחלת רפואה שלמה לגיא!

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן