מורן אטיאס משתפת כאם חד הורית: "היה לי קשה שלא ידעתי מה טוב לי"

בפוסט מרגש במיוחד שפרסמה מורן אטיאס בחשבון האינסטגרם שלה, היא משתפת בתחושות וברגשות שלה כאם חד הורית, מערכת פורטל עומרי חיון עם כל הפרטים!

מורן אטיאס (נולדה ב-9 באפריל 1981) היא דוגמנית, שחקנית ומנחת טלוויזיה ישראלית-אמריקאית, בימים אלו היא מתפקדת לבדה כאם חד הורית, ומשתפת ברגשותייה כאשר הביאה את בתה הבכורה ליה יעל באמצעות תרומת זרע.

כך כתבה אטיאס לפני יומיים בחשבון האינסטגרם שלה: "לפני שבוע ישבתי עם חברים וכולם הרעיפו עליי מחמאות כמה שאני אמיצה. וכמה זה קשה להיות אם חד הורית. ואו כמה זה קשה. ואו זה קשה. ואו. אני חושבת ששמעתי את המילה קשה מעל עשרים פעם. ניסיתי להסביר שהמצב אחרת אבל הפסקתי כי הבנתי שהם מעדיפים להאמין שזה פשוט קשה. חזרתי למלון והמילים הידהדו וחילחלו בי ולאט לאט הלב שלי מתכווץ ומעט חמצן לנשימה, אני מתחילה לשמוע ולהאמין שקשה לי. קשה לי לעשות דברים לבד. קשה לי לחשוב על הכל".

עוד הוסיפה: "קשה לי לתכנן ולהאמין שתמיד אוכל לפרנס אותנו בכבוד. קשה לי לארגן בית, לטוס, לחזור לחברים, למצוא פרנסה כשיש שביתה. ואו כמה כוח יש למילים ואיך הן יכולות להטריף את המחשבה. אבל מה הן מחשבות? המצאות ובמקרה הזה הן אפילו לא היו שלי אז מה אני עושה?! אז יצאתי מהמוח שהלך לאיבוד במחשבות ומילים של אחרים ונזכרתי מתי היה לי קשה".

לאחר מכן כתבה: "היה לי קשה במשך שלוש שנים שלא ידעתי מה באמת רציתי. היה לי קשה שלא ידעתי מה טוב לי. היה לי קשה שלא ידעתי איזה בן זוג נכון לי. היה לי קשה כשהייתי בבלבלה. שלא ידעתי מה באמת רוצה. אז היה לי קשה. אבל אהוביי כשבחרתי. הכל הפך קל. שבחרתי להיות אם חד הורית נהיה לי קל. איזה כוח יש בבחירה. בחרתי וזה הראה לי דרך. מסלול אל הלא נודע אבל במודע שיש רצון ואמונה. שבחרתי הלב השלים עם מציאות . הבחירה איך להגיב היא בידינו.

לבסוף כתבה: "הלב שלי בחר והמוח הצטרף ובטח שיש שיעורים בדרך אבל להגיד קשה לא עזר לי אלא חסם ממני הודיה. ולהודות היא דרך חיים – הכרת הטוב לוקחת את הנשמה העדינה שלנו לשלווה ורוגע ויתרה מכך לשמחה. הכרת הטוב מבריאה לי את הנפש ומזכירה לי כמה הכל יכול להיות קל. תראו אותי כאן מצחיקה את הבת שלי בלי שום ניסיון בלי שום הדרכה רק בהודיה להיות עבורה גם כלב או חתול, מה שהיא רוצה. היום אנחנו חוגגות נס של עשרה חודשים יחד ומשתפת את כולכם בחלק מאד מאד פרטי של הנשמה שלי בתקווה שכולנו נתרכז בהודיה. ואהבת. ושמחת. כל יום הוא חג. ואהבת. ושמחת. והודיית כל יום הוא חג. שבת שלום עם יקר שלי אוהבת אתכם בכל מצב".

מה דעתכם?

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן