הכלה רותם מחתונה ממבט ראשון חושפת: "לא ציפיתי שזה יהיה לי כל כך קשה"

אחרי הסערה העצומה שהתעוררה בעקבות הפרק ששודר אתמול ב"חתונה ממבט ראשון" בקשת 12, שבו פרץ ריב קשוח בין רותם פיינברג לרונן מיימון, כתבה רותם פוסט: "החוויה הזו, שהיא אומנם כל כך פומבית אבל יחד עם זאת גם כל כך אישית ועמוקה, אפשרה לי לפתוח את הלב, אבל גם הביאה איתה אתגרים" – מערכת פורטל עומרי חיון עם כל הפרטים

בפוסט באינסטגרם הפרטי שלה היא שיתפה: "כשהגעתי לתהליך היה לי ברור שאני לא אצפה מבן הזוג שלי לנחש מה מתאים ומה נוח עבורי. שלא אצפה ממנו לנחש איפה הגבולות שלי עוברים. אם הוא לא יידע מה מתאים לי ואם אני לא אדע מה מתאים לו, זה מתכון לאכזבה. מבחינתי, חלק מהאחריות שלי לתהליך הזה הוא לעזור לבן הזוג שלי להבין אותי ולהיות כמה שיותר ברורה ובהירה, והוא צריך לעזור לי. ככה בונים את המרחב המשותף, שבתוכו אנחנו מתחילים להכיר ולברר אחד את השנייה".

"כשהקשר מתפתח הביטחון בו מתגבר ולאט לאט הגבולות יורדים ומתגמשים, והמרחב המשותף הזה גדל ומתפתח לחיים שלמים. אבל כדי שזה יקרה, צריך להתחיל איפשהו ולרכוש ביטחון. אמון. תחושה שיש על מי להישען, על מי לסמוך. תחושה שיש מי שמבין את הרצונות שלי ומכבד אותם. והחוויה הזו, שהיא אומנם כל כך פומבית אבל יחד עם זאת גם כל כך אישית ועמוקה, אפשרה לי לפתוח את הלב, אבל גם הביאה איתה אתגרים לא צפויים".

עוד הוסיפה וכתבה: "לאורך החוויה הזו אני לומדת שיעורים חשובים על עצמי, על האמת שלי, הדרך שעברתי ושיש לי עוד לעבור. לא ציפיתי שזה יהיה לי כל כך קשה, שזו תהיה רכבת עם תחנות של שמחה ושל חיבור, אבל גם תחנות של התמודדות עם רגעים של חוסר וודאות ופגיעות. החוויה הזו מזכירה לי שמציאת אהבה היא לא רק על הקשר שאנו חולקים עם אחרים, זה גם על הקשר העמוק שיש לנו עם עצמנו. ברגעים כאלו הפגיעות תופסת את מרכז הבמה וזו ההזמנות לאמץ את האנושיות שלנו".

מה דעתכם?

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן