סופג מכה קשה: בן אל תבורי "מפסיד" 13.7 מיליון שקלים

רבות נכתב אודותיו, וכנראה שרבות עוד ייכתב, אולם לידיעה הזו כנראה שאף אחד לא באמת ציפה, לאחר פרידתו מסטטיק, נחשף הסכום אותו בן אל תבורי הפסיד – מערכת פורטל עומרי חיון עם כל הפרטים!

מתברר שהשנה בבית ללא עבודה מסודרת עלתה לבן אל בורי רבה מאוד כסף. במאקו נחשף לראשונה כי ההערכות של בכירי המוזיקה מדברות על כ-13.7 מיליון שקל שהוא החמיץ בשנה הזו. עלות כל מופע שלו באירוע חברה אמור להחזיר לו בקרוב חלק מהכסף שאבד, כשאמרגניו מדברים על כ-100 עד 120 אלף שקל להופעה.

עוד פורסם כי בתקופת הקיפאון שלו בשנה החולפת, ויתר הזמר על למעלה ממאה הופעות, וכנ"ל לגבי קמפיינים פרסומיים ותוכניות טלוויזיה, שבעבר הניבו לו הכנסות נאות (הזמר במסכה, מילקי, אורבניקה ועוד). לפי הערכות, הכנסותיו של תבורי מקמפיינים עמדו על כ-2 מיליון בשנה, לא כולל תוכניות טלוויזיה.

כזכור לכולנו, בקיץ האחרון סטטיק ובן אל, הצמד אולי הכי מצליח בתולדות המוזיקה הישראלית, הודיעו כי הם נפרדים סופית אחרי לא פחות משבע שנות פעילות משותפת. השמועות דיברו על מערכת יחסים עכורה בין השניים, אבל איש לא ידע עד כמה אותה חברות ושותפות הדרדרה עם השנים לפיצוצים איומים.

מה דעתכם?

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן