דרמה בערוץ 12: מה קרה לקטיה "מחתונמי" ולתינוקת הקטנה שלה

למערכת פורטל "עומרי חיון" נודע כי יוצאת "חתונה ממבט ראשון" המצפה לבת בכורה, כתבה פוסט מרגש במיוחד לציון יום האישה החל היום, שזהו גם יום הולדתה. כל הפרטים

מערכת פורטל "עומרי חיון" מעדכנת אתכם כי, יוצאת העונה האחרונה של "חתונה ממבט ראשון" קטיה אברבוך, הנמצאת בהריון ראשון ומצפה לבת בכורה, העלתה פוסט מרגש במיוחד לכבוד יום האישה שחל היום (ד'), שזהו גם יום הולדתה.

"תמיד הרגשתי שהיקום נתן לי מתנה להיוולד ביום הזה. כל שנה אני מרגישה שאני חוגגת את היום שבו נולדתי עם כל נשות העולם, ואני כל כך גאה. גדלתי לשושלת נשים איתנה! אבל לא רק בגלל שיוך מקצועי זה או אחר, אלא בגלל שכל אחת ואחת מהנשים בשושלת הזו חוותה חיים רווי אתרים ושרדה!" כתבה אברבוך.

עוד הוסיפה על המועד המיוחד עבורה לחגוג בו יום הולדת, כשהיא בהריון עם בת: "השנה היום הזה מקבל משמעות חדשה ושונה עבורי. השנה, חוגגת איתי את יום הולדתי אישה קטנה, שצומחת ברגעים אלו ממש בתוכי. בוטעת ומזכירה לי, שהיום הזה הוא גם היום שלה ואני פשוט מאושרת! אבל אני מודה, שיש רגעים בהם אני שואלת את עצמי שאלות על העולם שאליו אני מביאה אותה- האם אוכל להגן עליה? האם אוכל להעניק לה את כל מה שהיא צריכה? אבל אני גם יודעת שאעשה כל שביכולתי! להעניק לה אהבה, משפחה, תמיכה וערכים של אנושיות ונשיות אמיתית, כאלה שאני מאמינה שיכולים לשנות את העולם. אולי יום אחד לא נזדקק ליום כזה, אבל כל עוד הוא קיים- נצלו אותו לברך ולהודות לנשים בחייכם/ן".

לסיום, אברבוך, נשואה לליאור אורן, אותו הכירה ב"חתונה ממבט ראשון", השניים התחתנו בחתונה נוספת ורשמית באוגוסט האחרון ולפני כחודשיים הודיעו בדרך לא שגרתית שהם מצפים לילדה ראשונה.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן