יוגב חושף מדוע נפרד מבת אל

יוגב אלקיים כתב פוסט על השנה שעברה עליו ולא משאיר מקום לספק בקשר שהיה לו עם בת אל

בת אל מחתונה ממבט ראשון נמצאת כבר חצי שנה בזוגיות חדשה עם בחור שמתגורר כבר שנים בחו"ל ומנהל שם את עסקיו. בימים אלה עושים השניים צעדים ראשונים ומנסים לחזור למגורי קבע בישראל. אז מה הקשר בין זה לבין האקס שלה יוגב? ככה, בפוסט מרגש שהעלה החתן לשעבר, הוא מגולל ומסביר מדוע נעשתה הפרידה מבתאל. אולי כעת הגולשים יבינו מה באמת קרה שם וככה הוא אומר: " אני אוהב לתת להרגיש שייך, אני אוהב לפנק, אני אוהב לתת מעצמי בלי לקבל בתמורה. אני אוהב להעצים, אני אוהב להפתיע".

עוד הוסיף יוגב: "גם אם יש פערים הדבר האחרון שאתה רוצה זה להחצין אותם או להשוויץ בהם – וזה מה שראיתי לנכון. לא נתתי לפערים האלה לבוא לידי ביטוי וגם בחרתי שלא לדבר עליהם, אבל מצד שני, אני גם אוהב לדעת שזה בא ממקום טהור אמיתי. וכשזה לא היה כך ונחשפתי לדברים אחרים ממה שהכרתי, אז גם פחות אהבתי בטח ובטח שהבנתי שהוצגה בפניי תמונת שונה ממה שקיבלתי בהתחלה. עולם הערכים גם הדהד".

על הפרידה אמר: "עולם הערכים אצלי מורכב בעיקר מעולם של כבוד, יושר ואמת בראש ובראשונה. כך חונכתי, כך גדלתי וכך גם תמיד אהיה. וכשאחד מהם לא מתקיים, מבחינתי זו כבר לא הסביבה הנכונה עבורי. אני לא מתכוון לרדת נמוך והסיבה שהחלטתי לחשוף זה בעיקר בגלל תמונה שגויה שהוצגה בראיונות האחרונים שלה, אז החלטתי להבהיר את הנושא. הפרידה קרתה כי גיליתי דברים שונים מה שהוצג לי בהתחלה, גיליתי בן אדם אחר והבנתי שזה לא זה. זה קרה בעיקר אחרי הנסיעה שלנו לניו יורק, לשם נסענו כדי לסגור את ענייני הדירה שלה לקראת המעבר שלה לארץ – ושם נחשפתי למי היא באמת".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן