אסף אמדורסקי נפרד מבת זוגו: "עצוב לי לסיים את הפרק היפה בחיי"

הזמר אסף אמדורסקי פרסם היום מכתב פרידה בעמוד האינסטגרם מבת זוגו הדר ג'וזפין אמדורסקי, איתה היה בזוגיות מ2014: "אנחנו שוהים, כל אחד מאיתנו, בתוך הכאב הפרטי שלו"

הפזמונאי והמלחין המוכר אסף אמדורסקי, פרסם היום (שני), בעמוד האינסטגרם שלו, פוסט פרידה מבת זוגו הדר ג'וזפין אמדורסקי איתה הוא נמצא בזוגיות אוהבת משנת 2014. אמדורסקי פרסם ל-33.2 אלף עוקביו באינסטגרם: "עצוב לי מאוד לסיים את הפרק היפה בחיי עם האדם היפה שאני עדיין כל כך אוהב".

עוד המשיך הזמר: "למרות הניסיונות והרצון העז והאהבה, האהבה הנדירה והגדולה הוחלט שנפרדים. אנחנו שוהים, כל אחד מאיתנו, בתוך הכאב הפרטי שלו. אבל בתוך הקשיים והצער שהעם שלנו חווה כרגע, אני זוכר שהסיפור הפרטי שלי הוא גרגר קטן מאוד".

"נותר לי רק להרכין ראש", כתב אמדורסקי והמשיך: "בלב רועד ולקוות לבשורות טובות". כאמור, אמדורסקי נישא בשנת 1999 למיכל אמדורסקי, לשניים נולדו שתי בנות. הזוג התגרש בשנת 2008 וב-2014 אמדורסקי נישא בשנית לאושיית האופנה הדר ג'בוטרו, שהכיר ביישוב הקהילתי שמשית.

בנוסף, בין השניים קיים הפרש גילאים בן 17 שנים, מה שלא הפריע לקשר ארוך השנים, האוהב והפוטוגני. אמדורסקי פרסם באותו פוסט גם תמונה של התליון שלהם, תליון בצורת לב שעליו כתוב "ספספ+הדרי".

מתוך אתר אייס

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן