לא זיהינו: כך נראתה בעבר פרידה עוזיאל מ"האח הגדול"

אחת המתמודדות הבולטות שנכנסו לבית "האח הגדול", פרידה עוזיאל, נראתה שונה לגמרי בעבר, ולנו יש את כל התמונות. עם היסטוריה עשירה ב"הכוכב הבא" ואין-ספור לוקים שונים, מגוונים ומפתיעים לחלוטין, בקושי הצלחנו לזהות אותה

בתחילת השבוע נפתחה העונה החדשה של "האח הגדול", ובפרק הבכורה נכנסו הדיירים החדשים לבית המפורסם, כשבין הבולטים ביניהם גילינו את הדיירת פרידה עוזיאל, שאולי מוכרת לכם מתוכנית אחרת. פרידה השתתפה ב"הכוכב הבא", לשם הגיעה לאודישן פעמיים, לא עברה אך הותירה רושם חזק.

אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שפרידה, שנולדה בכלל עם השם זיו, נראתה ממש שונה בעבר ממה שאנחנו רואים אותה כעת בבית "האח". מצאנו תמונות נדירות של המתמודדת, שניכר כי המראה שלה עבר הרבה גלגולים. תתכוננו, כי קשה לזהות אותה.

נתחיל בלוקים השונים בתכלית שהציגה באודישנים ל"הכוכב הבא". בפעם הראשונה שפרידה הגיעה לאודישן ב-2019, היא הייתה עם קארה קצר ושחור. היא אומנם לא הרשימה את השופטים, אבל גרמה לאסי עזר ורותם סלע לעשות לה "סייב". בפעם השנייה שהשתתפה בתוכנית, בעונה האחרונה, פרידה הגיעה לאודישנים עם שיער ארוך ומתולתל, לוק שכבר יותר דומה לאופן שבו היא נראית היום.

ואם חשבתם שזה הסוף למהפכים בלוקים, אז ממש לא. ב-2021 לפרידה היה פייז בלונדיני, וחייבים להודות שזה יושב עליה בול. גם בלוק הזה פרידה הייתה אמיצה ועשתה קארה. כשצללנו עוד יותר לעבר של המתמודדת, מצאנו גם תמונות שלה עם התלתלים השחורים, שהם, כך גילינו, הלוק המקורי והטבעי.

מתוך אתר מאקו

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן