רגע לפני שהעונה מתחילה: אלה כל המתמודדות המפורסמות ב"המירוץ למיליון"

"המירוץ למיליון", תעלה הערב לשידור בקשת 12 אחרי תקופה ארוכה של ציפיה ומעטה סודיות ולאט לאט הזוגות המתמודדים מתחילים להיחשף. בין המתמודדים, ישנן לא מעט כוכבות רשת מוכרות

הערב (שני) תעלה לאוויר העונה החדשה של "המירוץ למיליון" בבית החדש שלה, "קשת 12", עם מנחה חדש ולוהט במיוחד, יהודה לוי. העונה הנוכחית, כבר הספיקה לעורר הרבה מאוד עניין עם טיזרים שיצאו, ביניהם הובטחו להישבר לא מעט שיאים. אולם מעל הכל, מה שהכי סיקרן את כולם, כמו בכל עונה, זה מי יהיו המתמודדים החדשים שירוצו מסביב לעולם וייכנסו לנו ללב.

למרות מעטה הסודיות הגדול, ולמרות שמועות ופרסומים שכבר קדמו לתכנית, היום החלו לצוץ סטוריז של המתמודדים כשהם מקבלים שי מטעם ההפקה לקראת פרק הפתיחה, ואנחנו איתרנו שם לא מעט כוכבות רשת לא קטנות. אחת מהן, היא עמית חן, בחורה שלא זרה לתעשיית הבידור וכבר עבדה בעברה כסוכנת טאלנטים, ובשנה האחרונה הפכה למשפיענית בעצמה.

מלבדה ישנה גם אסתי סוקולובסקי, כוכבת "בנות ברק" ומשפיענית רשת גדולה במגזר החרדי. גם מיכל מצב, יוטיוברית ויוצרת תוכן עם מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות, תרוץ בעונה הנוכחית, ובנוסף אליה גם אן אברהמי, כבר ניחשתם נכון – משפיענית רשת. אם השם של אברהמי אולי מצלצל מוכר זה כיוון שלפני כשלוש שנים היתה לה אפיזודה חולפת עם עומר אדם, הרבה לפני שזה נכנס לזוגיות צמודה עם יעל שלביה.

כך נחשף באתר מעריב

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן