טלטלה: ההתרסקות של ליאון רוזנברג קשורה לאשתו פאולה

מערכת פורטל "עומרי חיון" מדווחת לכם כי לאחר שפאולה חשפה בפוסט נוקב כי היא חוששת לחייה בעקבות סרטון שהופץ עליה, ליאון רוזנברג פותח גם הוא את הלב ומספר לגולשים על חוסר השקט שממנו הוא סובל בעקבות ההסתה ברשת. כל הפרטים

מערכת הפורטל מדווחת לכם כעת על הפוסט שפרסמה פאולה בעמוד האינסטא שלה ובו ביקשה את עזרת עוקבייה ושיתפה כי היא מפחדת שהאלימות נגדה ברשת תזלוג גם אל החיים האמתיים ותפגע בה בצורה ממשית, זאת בעקבות סרטון עם טענות שקריות לטענתה שמופץ נגדה. כאן המקום לספר לכם כי בעלה, ליאון רוזנברג, אשר מגיש לצידה את תכנית הבוקר התייחס גם הוא לנושא, כששיתף בפוסט בעמוד הפייסבוק שלו בתחושותיו הקשות נוכח האיומים שקיבלו השניים מצד הטוקבקיסטים.

בפוסט זה אף צירף סרטון שמפריך לטענתו את השקר המופץ נגדם. "מודה, לא ישנתי טוב הלילה כי אדם שהוא אושיית רשת הפיץ שקר מעוות לגבינו, ועורר תגובות שהן על גבול ההסתה לרצח", כתב רוזנברג. "בפוסט השקרי שלו הוא טען אתמול, רגע אחרי הרצח המזעזע של בת שבע ז"ל בפיגוע בדרום הר חברון, שהמשכנו לשדר כרגיל", הסביר המנחה. "הווידאו כאן למטה מוכיח עד כמה זה רחוק מהאמת", הפנה את הגולשים לסרטון שהוסיף לדברים שכתב.

לסיום, ביקש רוזנברג להתייחס באופן כללי יותר לימים הטעונים שעוברים על ישראל והשיח האלים שרק הולך וצובר תאוצה ברשתות החברתיות. "עצוב לי מאוד שהגענו למצב שבו צריך להילחם על האמת הברורה, שישנם אנשים שמשקרים ומסיתים כי השנאה הופכת אותם "למבוקשים" ואטרקטיביים. אנא, שתפו כדי שהאמת תצא לאור". מה דעתכם בעניין?

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן