אהובה אלפרון, צילום: ahlla.co.il

צפו: אהובה אלפרון חושפת את הסוד הגדול ששמרה בבטן שנים!

אהובה אלפרון מתייצבת מול מצלמות פורטל "עומרי חיון" וחושפת לראשונה באומץ לב פרטים אחורי הקלעים של המשפחה המפורסמת. "דווקא אנחנו, לאחר כל מה שעברנו וכל הטייטלים שהלבישו עליינו, התחלנו ממינוס, ובכל זאת צלחנו". צפו בכתבה המלאה

במוצאי שבת האחרונה, דיווחנו לכם כאן לראשונה, בפורטל "עומרי חיון" על אירוסיה של הבת יהלי לבית משפחת אלפרון ועל אם המשפחה המאושרת אהובה אלפרון. ידיעה זו, הצליחה לשבור שיאים מסויימים.

כעת, מתייצבת אהובה אלפרון מול מצלמות הפורטל וחושפת לראשונה פרטים אחורי הקלעים של המשפחה המפורסמת. "דווקא אנחנו, לאחר כל מה שעברנו וכל ה"טייטלים" שהלבישו עליינו, התחלנו ממינוס, ובכל זאת צלחנו" אומרת ומספרת אהובה אלפרון.

אלפרון, ממשיכה ומשתפת בהקשר סדרת הדוקו הגנוזה על חיי המשפחה המדוברת "האלפרוניות, זו הסדרה. צילמנו 6 פרקים ב hot. לאחר מכן, צילמנו עם חברת ההפקות "ארצה". לבסוף, אף ערוץ לא הסכים לקבל אותה".

צילום: "אחלה ניוז" בבלעדיות לפורטל "עומרי חיון" – אהובה אלפרון חושפת

כפי שניתן לראות, לבסוף, אלפרון שולחת מסר ואומרת "אני חושבת שבמעמד שלי אני לגמרי יכולה כבר להחזיק תכנית אירוח. אולי סדרה לא תצא. אבל, אני אשמח לתכנית אירוח משלי יחד עם בנותי". לקראת סוף הכתבה המרגשת, אלפרון מסרה תודה לכל מברכיה ולכל "עוקביה"

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן