זה מתקרב: הדוגמן הלוהט שצפוי להיכנס לבית "האח הגדול" בכניסה השנייה

העונה החדשה של "האח הגדול" נמצאת בעיצומה ובהפקה מתכוננים לכניסת הדיירים הנוספת. זה הדוגמן הלוהט שנמצא במגעים מתקדמים להיכנס לבית המפורסם במדינה

העונה החדשה של "האח הגדול", כבר יצאה לדרך ושישה מהדיירים הבולטים של הבית כבר מצאו את עצמם עולים במדרגות ומודחים. רגע לפני שהעונה תגיע למחצית, עומלים בהפקת התכנית אחר ליהוקים לכניסת הדיירים השנייה של הבית, ואחרי הדחות משמעותיות, ביניהן של עידן גלפר ותום ברכה שניהלו רומנים בבית שנקטעו, נדרשים בהפקה לחפש דמויות מפתח מסקרנות שימלאו את החלל שנותר.

ל-TMI נודע כי בהפקה נמצאים במגעים מתקדמים עם הדוגמן והשחקן הלוהט יובל ביטון, בן 26 מראשון לציון, שהיה אמור להיכנס לבית "האח הגדול" בכניסה הראשונה אבל לאור לו"ז צפוף נאלץ לוותר.

ביטון, כבר מוכר בתעשייה, כשדיגמן ללא מעט מותגים מוכרים ביניהם לצדן של נטע אלחמיסטר והשותפה שלה, נועה בני, לקמפיין בגדי הים "בננהוט", ולצד האחיות התאומות נוי והדר קרקו. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, ביטון ייכנס הפעם לבית וינסה לכבוש כנראה את ליבן של הדיירות הרווקות.

מהפקת "האח הגדול" נמסר: "רבים נבחנים באודישנים לכניסה השנייה לבית האח הגדול, אך זהות הדיירים תיחשף רק במהלך ערב הכניסה השניה בשידור חי ברשת 13".

מתוך מעריב רכילות

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן