דרמה! שחקנית? אורית נגד קורלי: “לקחה שיעורי דרמה ומייצרת מלחמות”

בשיחה של האמא והבת לבית משפחת טנג’י עם אור ואמילי בנסט, אורית החליטה לפתוח ולשאול לגבי מספר דיירים בבית. כשהגיע תורה של קורלי, לאורית היה לא מעט ביקורת לגביה.

זה לא סוד שבית “האח הגדול” כבר בהיכון לחלוקה לקבוצות בעקבות הדינמיקה המורכבת שנרקחת. ונדמה שהפיצוצים שכבר צצו להם השבוע, היו רק יריית הפתיחה למה שהולך להגיע בשבועות הקרובים.

במהלך שיחה צפופה בנסט בין אורית טנג’י ללירון, אור ואמילי. אורית החליטה להרים “תוכנית” שבה הם היא פותחת את דעתה ומבקשת את דעתם של הנוכחים לגבי מספר דיירים, וכשהגיע תורה של קורלי, היו לה לא מעט הנחתות.

אורית שאלה את אמילי מה היא חושבת על קורלי שהשיבה לה: “לפעמים היא מתפוצצת ממש מהר”. אורית עצרה אותה ושאלה: “היא לא לקחה שיעורי דרמה? הדר ותום אמרו שבחוץ היא בכלל לא ככה ולא מכירים את הדבר הזה!”.

והוסיפה: “להערכתי היא לקחה שיעורי דרמה, היא מייצרת מלחמות!”. בתה לירון הביעה הסתייגות וטענה: “זה שהם רואים אותה בערב אחרי צ’ייסר זה אחרת, וביום יום שלה עם החברים שלה היא כזאת!”.

אורית המשיכה בשלה וטענה: “נראה לך? לא יהיו לה חברים. היא מחפשת על כל דבר על מה לריב! היא לא מתאפקת, היא ישר יוצאת. אתמול עם הקטע שהיא באה אלי בשיחה עם בן.. והיא אשכרה חיפשה, היא ממש התעקשה. היא מייצרת מלחמות”.

@shmua.com

אורית פותחת על קורלי: "לקחה שיעורי דרמה, מייצרת מלחמות" #האחהגדול #האחהגדול2024

♬ סאונד מקורי – שמועה בידור

מתוך אתר שמועה בידור

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן