הזמר חנן בן ארי: "אחיי החרדים, אנו זקוקים לכם"

אחרי אישור קידום חוק הפטור מגיוס, הזמר חובש הכיפה פנה ברשתות לאנשי החברה החרדית: "אני אוהב אתכם ומעריך הרבה מכם, אני גם יודע שיותר חרדים מתגייסים – אבל אנחנו חייבים אתכם, זוהי אזעקת אמת". עוד הדגיש כי הוא כותב את הדברים בכאב: "דם האחים והאחיות שלנו זועק אלינו מהאדמה. עם ישראל בצרה, צריך עוד חיילים שיתגייסו כדי לא לקרוס צבאית וכלכלית"

הזמר חנן בן ארי בפנייה אמיצה לחברה החרדית, אחרי אישור קידום חוק הפטור מגיוס. "אחיי החרדים, אני כותב לכם בכנות ובכאב. בלי מתווכים ובלי לעבור דרך פוליטיקאים ועסקנים", כתב הזמר חובש הכיפה בחשבון האינסטגרם שלו.

"אני אוהב אתכם, מכיר ומעריך הרבה מכם באופן אישי, אני גם יודע שיותר ויותר חרדים מתגייסים, ורבים שלא מתגייסים כן משרתים את החברה הישראלית במגוון דרכים. אני גם מבין את הפחד שלכם מכך שיכפו עליכם תרבות שזרה לכם ולחינוך שלכם. באמת. אבל אנחנו חייבים אתכם. זוהי אזעקת אמת. הדם של האחים והאחיות שלנו זועק אלינו מהאדמה. עם ישראל בצרה, ולצד הלימוד והתפילות צריך עוד עשרות אלפי חיילים שיתגייסו בשביל לא לקרוס צבאית וכלכלית".

בן ארי המשיך בפנייתו וכתב: "אני יודע שאתם אוהבי ישראל אז תגידו לי אתם: מה צריך לקרות כדי שתתגייסו למאמץ המלחמתי של עם ישראל? מה הפתרונות? מה יכול ליצור אמון? אני לא מאמין בכפיה משום סוג, אבל האם יש בכלל עם מי ועל מה לדבר? בבקשה מכם, אנחנו זקוקים לכם".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

 

 

דילוג לתוכן